Житлова площа: 192,6 м² /164,8 м²
Гараж: Так
16500.00 грн.

Перший поверх  73,9 / 101,6 м²
Проект дома Zx29 - план-схема 1
Другий поверх  91,0 м²
Проект дома Zx29 - план-схема 2

Фасади

Zx29
Проект Zx29 - це будинок сучасного, оригінального дизайну. Елегантні аксесуари і яскраві кольори створені, щоб додати йому якість і неповторний стиль. Естетика будівлі відображає унікальний характер і витончений смак свого власника.
Великою перевагою проекту є простора світла вітальня, призначена для ідеального відпочинку всією сім'єю. М'яке полум'я каміна додає унікальний, чарівний клімат. Їдальня дуже зручно розташована і може вмістити великий стіл для сімейних обідів. З великого вікна відкривається вид на красивий сад, а сонячні промені, що проникають крізь нього, добре висвітлюють кімнату. На першому поверсі є ще одне зручне приміщення, яке ідеально підходить для роботи і відпочинку. Гараж має своє власне підсобне приміщення, необхідне для зберігання ручного інструменту.
Другий поверх проекту займають три зручні та просторі спальні. Їх велика площа і великі вікна створені для забезпечення мирного, спокійного відпочинку. Батьківська спальня має свою окрему ванну кімнату і прекрасний балкон.
Цей проект створений для тих, хто цінує сучасний стиль. Сучасний дизайн і прекрасні аксесуари роблять його унікальним і єдиним у своєму роді. Ви цінуєте оригінальність і новаторські ідеї? Хочете, щоб ваш будинок був унікальним, дивним і інноваційним? Тоді цей проект ідеально підходить для вас! Додайте своє замовлення вже сьогодні і почніть втілювати в життя свою мрію!

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 164,8 / 192,6 м²
Площа забудови 125,0 м²
Кубатура 514,5 m³
Висота 8,35 m
Кут нахилу даху 22°
Площа даху 154,9 m²
Мінімальні розміри участку шир. 20,14m × довж. 17,84m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту