Житлова площа: 226,0 м²/178,3 м²
Гараж: Так
17500.00 грн.

Перший поверх  101,0 / 148,7 м²
Проект дома Zx3 - план-схема 1
Другий поверх  77,3 м²
Проект дома Zx3 - план-схема 2Фасади

ZX3
Стилістику проекту будинку ZX3 виділяють простота і висока естетика кубічних форм, відмінна для тенденцій сучасної архітектури. Великі скляні стіни, дах з низьким кутом нахилу і оригінальні еркери підкреслюють сучасність проекту. Сучасний вигляд будинку, створює цікаві, просторі можливості інтер'єру, який чекає аранжування.
У спекотні дні чудово знадобиться крита тераса з боку вітальні і кухні, на якій можна пообідати всією сім'єю або відпочити після роботи з друзями на пікніку. Розсувні віконниці - не тільки цікавий і новаторський візуальний елемент, вони, перш за все, захищають внутрішнє приміщення будинку від занадто інтенсивного сонячного світла та інших погодних факторів, таких як дощі, сильний вітер, сніг.
Внутрішній інтер'єр цієї будівлі зберігає кращі функціональні якості традиційного будинку, представляючи собою разом з тим звернення до сучасності. На першому поверсі розташована зона відпочинку і господарська зона. Окремі приміщення розділені за допомогою таких акцентів, як двосторонній камін між вітальнею і їдальнею, або кухня «острів» з барною стійкою. У стіну між вестибюлем і житловим приміщенням можна внести різноманітність, наприклад, за допомогою великого вбудованого акваріума. Особлива перевага проекту - гараж, з'єднаний з будинком, що полегшує повідомлення при розпакуванні покупок або багажу. Гараж передбачає також додатковий простір для господарського приміщення або складу з незалежним виходом в сад. Здоров'ю і загальним благотворно сприятиме домашня сауна, яка з'єднана з ванною кімнатою. Крім цього, в будинку розроблено безліч допоміжних приміщень, таких як гардероб біля входу, пральня та комора.
На другому поверсі розташована зона для сну і відпочинку. Тут знаходяться три просторі, оптимально освітлені спальні - кожна з виходом на широку терасу, і дві ванні кімнати: загальнодоступна і приватна. Безсумнівним достоїнством цієї частини будинку є тераса, захищена альтанкою, площею близько 75м2. Крім зони відпочинку, тераса також може бути використана в якості міні-саду або квітника. Цей будинок буде чудово виглядати як на відкритих ділянках землі, так і в міській забудові.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 178,3 / 226,0 м²
Площа забудови 178,0 м²
Кубатура 677 m³
Висота 7,2 m
Кут нахилу даху
Площа даху 99,2 m²
Мінімальні розміри участку шир. 22,94m × довж. 21,04m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту