Житлова площа: 198,4 м² /154,3 м²
Гараж: Так
16500.00 грн.

Перший поверх  81,0 / 121,5 м²
Проект дома Zx40 - план-схема 1
Другий поверх  73,3 / 76,9 м²
Проект дома Zx40 - план-схема 2


Фасади

Zx40
Проект Zx40 є домом унікального дизайну. Фасад виконаний цілком з графіту гальки, що підкреслює його інноваційний характер. Проста конструкція будівлі дозволяє легко його планувати і швидко будувати. Проект ідеально підходить для установки на вузькій ділянці землі з бічним входом в гараж.
Використання відповідних технологій в будівництві може успішно зробити цей будинок енергозберігаючим. Найбільшою перевагою є можливість вносити в проект Zx40 будь-які зміни внутрішнього простору. Перегородки в кімнатах можуть бути легко переміщені або видалені цілком, створюючи величезну перспективу планування житлової площі. Великі засклені простори сприяють тому, що природне світло легко проникає всередину. Збоку розташований камін, який дуже добре зігріває весь будинок, а його полум'я скрасить всі зимові вечори. Ще однією перевагою даного проекту є двомісний гараж з входом з боку будинку. Таке рішення дозволить полегшити доступ до будинку, минаючи його житлову частину. У гаражі є прямий вхід в підсобне приміщення будинку і комору. Це полегшує доставку покупок безпосередньо до місця їх призначення.
Функціонально і практично організовано простір другого поверху. Розташовані тут кімнати світлі, з оригінальними вікнами. Найбільша спальня має власну ванну кімнату і особистий платтяна шафа. Звідси також можна вийти на простору терасу. Належним чином обставлена, вона цілком може служити зимовим садом.
Zx40 є прекрасним вибором для людей, що шукають унікальний проект. Оригінальний фасад та цікаві доповнення підкреслюють сучасний характер будинку. Функціональні можливості і зручності надають величезний простір для дизайнерських рішень, що і робить будинок унікальним і в своєму роді. Це і є будинок вашої мрії? Саме такий проект ви шукали? Замовте його вже сьогодні! Здійсніть свої мрії і побудуйте будинок Zx40!

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 154,3 / 198,4 м²
Площа забудови 147,7 м²
Кубатура 518,54 m³
Висота 7,51 m
Кут нахилу даху 30°
Площа даху 110,45 m²
Мінімальні розміри участку шир. 27,18m × довж. 16,64m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту