Житлова площа: 157,0 / 187,8 м²
Гараж: Так
12100.00 грн.
Перший поверх

Проект дома Z22 - план-схема 1

Фасади


Z22

Проект Z22 являє собою одноповерховий будинок з бічним гаражем. Оздоблення фасаду елементами з просоченої деревини та каменю надає будівлі індивідуальний характер. Будинок припаде до смаку людям, які дорожать комфортом одноповерхових приміщень. Цей проект підійде для ділянок, розташованих як з сонячної сторони, так і з затіненій. Крите ганок прикрашає фасад будівлі і захищає вхід в будинок від погодних факторів.

В щодо великої передпокої можна зробити гардероб або господарське приміщення. З передпокою також можливий вихід до гаражу, що полегшує розпакування покупок і багажу. Гараж також передбачає додатковий простір для господарського приміщення або складу, з виходом в сад. У задній частині гаража розташована зона для зберігання дров або садово-городнього інвентарю.

Внутрішній інтер'єр чітко розділений на дві зони. В основному просторі розташовані вітальня з кухнею, коридор, що веде до кухні, спальня, невеликий санвузол і комора. Вітальню можна використовувати в якості кабінету з безпосереднім доступом в передпокій, яка в цьому випадку буде виконувати функцію своєрідної приймальні.

Основний простір займають вітальня з каміном і їдальня з виходом на терасу. Кухня, в залежності від уподобань господарів, може бути окремою або суміщеної з їдальнею. Поруч з кухнею вдалося локалізувати невелику комору.

Широкі вікна у вітальні і їдальні покликані забезпечити хороше освітлення і красивий вид на сад. У центральній спальні, де можна розташувати незалежний вихід на садову терасу, передбачено місце для гардероба.

Безсумнівним достоїнством цього одноповерхового будинку є можливість розташування будь-яких установок на горищі, без необхідності розташовувати їх на першому поверсі, зменшуючи тим самим обсяг простору.

Базова версія проекту передбачає традиційну конструкцію даху і стелі. Це дозволить, при необхідності, заощадити додатковий корисний простір на горищі. Альтернативний спосіб - виконання полегшеної конструкції даху, яка забезпечує легке і швидке будівництво. При будь ласка, вказуйте технологію виконання перекриттів (TERIVA / Деревина).

Даний проект доступний у версії дзеркального відображення. Існує також можливість виконання еркера, тераси бічній або передньої - (щоб уникнути нагрівання на сонці з боку фасаду).

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 157,0 / 187,8 м²
Площа забудови 227,0 м²
Гараж 30,8 м²
Кубатура 521,6 m³
Висота 6,43 m
Кут нахилу даху 28°
Площа даху 336,56 m²
Мінімальні розміри участку ширина 25,44m × довжина 22,79m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту