Житлова площа: 96,7 / 111,6 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх  54,8 м²

Проект дома Z146 - план-схема 1

Другий поверх  41,9 / 56,8 м²
Проект дома Z146 - план-схема 2


Фасади

Z146
Проект Z146 - це чарівний котедж, розташований на невеликій ділянці землі. Гостроверхий дах і проста конструкція масиву будівлі роблять його надзвичайно привабливим для інвестицій. Інноваційні технології покращують енергозберігаючі характеристики будинку і є гарантією його економічно ефективної експлуатації. Незвичайні слухові вікна і оригінальні аксесуари надають будівлі цікавий зовнішній вигляд.
Інтер'єр будинку розділений на три частини. Головною з них є зручна, простора вітальня. Великі засклені площі забезпечують проникнення природного світла в кімнату. Ідеально розпланований простір забезпечує справжній комфорт відпочинку. Їдальня легко поміщає великий стіл для всієї родини. Широка тераса відкриває прекрасний вид на сад. Відкрита кухня відмінно спланованої композиції візуально збільшує кімнату і забезпечує справжній комфорт.
На другому поверсі розташовані три зручні та просторі спальні. Велика ванна кімната дозволяє вільно розмістити всю необхідну сантехніку. Проект Z146 є ідеальним вибором для тих, хто шукає невеликий будинок за розумною ціною. Завдяки цікавим слуховим вікнам та іншим архітектурним доповненням будинок має сучасний, оригінальним характером. Ви вже впевнені, що це ідеальний будинок для вас? Проект відповідає всім вашим вимогам? Відмінно! В цьому випадку ми чекаємо тільки вашого замовлення. Здійсніть його вже зараз і дозвольте своїй мрії здійснитися!

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 96,7 / 111,6 м²
Площа забудови 71,8 м²
Кубатура 275,8 m³
Висота 7,58 m
Кут нахилу даху 38°
Площа даху 133 m²
Мінімальні розміри участку шир. 16,14m × довж. 16,34m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту