Житлова площа: 210,9 / 263,4 м²
Гараж: Так
14500.00 грн.

Перший поверх  96,2 / 121,3 м²
Проект дома Z160 - план-схема 1
Другий поверх  94,3 / 117,7 м²
Проект дома Z160 - план-схема 2

Фасади

Z160
Проект Z160 є домом з дуже елегантним і витонченим зовнішнім виглядом. Світлі кольори стін ідеально поєднуються з попелясто-сірою плиткою. Оригінальна форма тераси і акуратні мансардні вікна на другому поверсі створюють в цілому унікальну картину.
Елегантна вітальня є вітриною всього будинку. Її новаторський характер створює цікаве рішення всієї внутрішнього планування. Простір кімнати можна тонко розділити на зону дозвілля і їдальню. Широкі вікна забезпечать вільний доступ сонячним променям. Це робить кімнату яскравою і наповнює природним освітленням. Зручна кухня виконана в відкритому складі. Косі палуби як би відокремлюють її від іншої частини вітальні. Звідси можна легко потрапити в комору, яка є досить великою, щоб вмістити всю домашню консервацію. Варто окремо відзначити розташування стіни, що відокремлює фойє від вітальні. Це полегшує розпакування покупок, минаючи житлову частину будинку. На першому поверсі є також зручний і функціональний санвузол. Гараж на одну машину має підсобне приміщення з прямим доступом до будинку.
Комфортно оформлені кімнати на другому поверсі надають багато простору для творчих рішень. Батьківська спальня вміщує особисту гардеробну, а мансардні вікна забезпечують чарівний вид на красиво оформлений сад. Решта приміщень є функціональними і знаходяться в глибині інтер'єру. Велика ванна має окрему кімнату для туалету. Проект також передбачає кімнату над гаражем, яка підійде як пральні або ігрової кімнати для дітей.
Z160 є сучасним вибором для любителів неповторних, виняткових проектів. Інтелектуальні рішення і кутова тераса роблять цей будинок по-справжньому унікальним. Ви вже знаєте, що це ідеальний будинок для вас? Шукали саме такий проект? Обов'язково звертайтеся до нас! Здійсніть свої мрії з Z500!

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 210,9 / 263,4 м²
Площа забудови 148,1 м²
Кубатура 597,3 m³
Висота 7,9 m
Кут нахилу даху 38°
Площа даху 257,66 m²
Мінімальні розміри участку шир. 24,74m × довж. 18,14m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту