Житлова площа: 178,4 м² / 131,2
Гараж: Так
12100.00 грн.

Перший поверх  66,1 / 92,9 м²
Проект дома Z178 - план-схема 1
Другий поверх  65,1 / 85,5 м²
Проект дома Z178 - план-схема 2
Фасади

Z178
Проект Z178 є будинок з компактним і зручним дизайном. Проста форма конструкції і двосхилий дах роблять його розумною, економічно ефективної інвестицією. Елегантність і унікальний стиль додають йому віконні рами з натуральної деревини. Чарівний характер будинку чудово підкреслює оригінальний виступ з боку вітальні.
Ключовий кімнатою першого поверху є простора вітальня. Її інтер'єр припускає багато природного світла, завдяки розташуванню на південній стороні. Великий скляний внутрішній дворик безпосередньо виходить на красиво оформлений сад. У куті розташований камін, який дозволить охопити теплом весь будинок, а його полум'я скрасить кожен сімейний вечір. Вітальня об'єднана з їдальнею, простір якої вдало розташувалося в тому самому оригінальному скляному виступі. Це забезпечить приємну атмосферу під час сімейних обідів і поліпшить настрій. Дизайн кухні відкритого типу додає світла і візуально розширює приміщення. Звідси можливий швидкий доступ до комори, яка є досить великою, щоб вмістити всі необхідні вам продукти. На першому поверсі є також зручне господарське приміщення і окремий санвузол з пральнею. Гараж має два входи в будинок. Один - парадний, що веде в роздягальню і коридор, другий веде у функціонально-господарське приміщення. Таке рішення дозволить не тільки полегшити спілкування в сім'ї, а й допоможе підтримувати чистоту всіх приміщень.
На другому поверсі розташувалися чотири затишні спальні. Їх розміри дозволять вмістити зручні шафи для одягу, і будуть сприяти комфорту і спокійному відпочинку. Крім того, спальні мають додаткові переваги, такі як: вихід на балкон, особистий шафа для одягу, дві ванні кімнати.
Проект Z178 є розумним вибором для людей практичних і ощадливих, оскільки він не зажадає великих витрат на будівництво будинку. Проект залучає своєю увагою до деталей і стильними аксесуарами. Це  будинок, який ви так довго шукали? Ви впевнені, що це ідеальний проект для вас? Відмінно! Додайте своє замовлення вже сьогодні, і виконаєте вашу мрію про власний будинок.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 131,2 / 178,4 м²
Площа забудови 116,6 м²
Кубатура 437,7 m³
Висота 8,07 m
Кут нахилу даху 40°
Площа даху 194,23 m²
Мінімальні розміри участку шир. 21,84m × довж. 16,84m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту