Загальна площа: Z500
Житлова площа: 168,6 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх 85,9 м²
Проект будинку Z28 - план-схема 1
Другий поверх 67,5 / 82,7 м²
Проект будинку Z28 - план-схема 2

Фасади

 

 

 

Z28

Проект будинку Z28 характеризує спокійна і класична архітектура, яка припаде до смаку всім прихильникам традиційних рішень, у поєднанні з сучасним, функціональним рішенням внутрішнього планування. Пом'якшений колорит масиву будівлі додає еркер, розташований в їдальні, і тераса з виходом з вітальні.

На першому поверсі розташована простора вітальня, зі зручною кухнею, їдальнею і виходом в сад. Доступний звідси еркер створює просторове відчуття свободи. Кухня може бути ізольованою або поєднаною з рештою житлової площi. При кухні передбачена також практична комора, за рахунок простору якої, у разі необхідності, можна збільшити ванну кімнату. Камін і телевізійний додаток дозволять зібратися всією родиною у теплі домашнього вогнища довгими зимовими вечорами. На першому поверсі розташований також кабінет, який може слугувати кімнатою для гостей.

Завдяки такому плануванню, весь другий поверх може бути присвячений відпочинку, навчанню, грi і сну. Тут розташовані три великі спальні, два великих гардероба і ванна кімната.

Передбачена також можливість виконання будинку у варіанті з гаражем, одно-або двомісним. Це рішення надасть додатковий простір, доступний для верхнього напівповерху, де можна буде організувати додаткову кімнату або господарське приміщення. Відкриті проміжки, ретельно продумані і розділені на зони, забезпечують відчуття свободи і простору, разом з тим зберігаючи теплий домашній клімат. Існує можливість виконання тераси на задній стороні будівлі.

Даний проект також доступний в декількох інших версіях.Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 153,4 / 168,6 м²
Площа забудови 106,6 м²
Гараж Ні
Кубатура 569,8 m³
Висота 8,11 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 175 m²
Мінімальні розміри участку ширина 18,48m × довжина 18,08m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту