Житлова площа: 120,7 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх  64,6 м²


Проект дома Z65 - план-схема 1

Другий поверх 56,1 / 62,1 м²

Проект дома Z65 - план-схема 2

Фасади

Z65

Проект Z65 є домом для однієї сім'ї будинок зі зручним горищним приміщенням. Цікава і легка в будівництві, міцна двосхила покрівля забезпечує низькі витрати на зведення. Архітектура будівлі проста, але не позбавлена ​​чарівності. Вдала оздоблення фасаду спритно приховує тонкі стіни, які є результатом здійснення високої мансарди на горищі. У проекті присутні теплі і яскраві кольори, які вражають своєю свіжістю і збалансованістю в пропорціях.

Вхід до будинку підкреслює невеликий козирок, що захищає ганок від негоди. На першому поверсі розташована простора кухня, в якій знайшлося також місце для практичною комори. Простір кухні і вітальні було вирішено об'єднати. У вітальні дуже багато місця, тому тут помістяться і стіл, і стільці, і навіть устаткування для ентузіастів домашнього кінотеатру. З вітальні можна пройти прямо в сад через великі балконні двері, і подихати чистим повітрям. На першому поверсі цього будинку розташувалися також досить велика і світла ванна кімната, підсобне приміщення, хол, великий зал і салон.

На другому поверсі розташовуються три великі спальні, дві з яких мають вихід на балкон. Кімнати висвітлені великими вікнами, тому вони дуже світлі та затишні. Ванна кімната досить велика, щоб в ній могли розміститися як ванна, так і душ, відповідно до зручністю і смаком власників. Зсередини і зовні будинок дуже функціональний, виглядає затишно і тепло, і в ньому напевно знайдеться улюблений куточок для кожного члена сім'ї.

Будівля може бути без вікон у бокових стінах, що дозволяє йому вміститися на порівняно невеликій ділянці. Ми передбачили також версію з бічними вікнами або з гаражем. Крім цього, проект може бути представлений в дзеркальному відображенні.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 120,7 / 126,7 м²
Площа забудови 81,7 м²
Гараж Ні
Кубатура 322,9 m³
Висота 7,91 m
Кут нахилу даху 35°
Площа даху 129,7 m²
Мінімальні розміри участку ширина 15,48m × довжина 16,88m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту