Житлова площа: 130,9 м²
Гараж: Так
12500.00 грн.

Перший поверх  93,3 м²
Проект дома Z85 - план-схема 1

Другий поверх 37,6 / 92,7 м²
Проект дома Z85 - план-схема 2

Фасади


Z85
Проект Z85 може будується в кілька етапів: спочатку перший поверх, а потім мансарда. Він являє собою простий будинок з традиційною многоскатной дахом, яка закриває ще й терасу, і дає тим самим додатковий простір для проведення сімейних обідів і пікніків з друзями. Кухня може знаходитися як спереду будинку, так і ззаду з виходом на терасу.
Великі кімнати дозволяють вмонтувати в стіну шафа або створити в них додаткові приміщення, наприклад такі, як комора. Хол знаходиться в центрі будинку, з нього можна пройти в будь-яку кімнату. На першому поверсі розташовуються їдальня, що має вихід на терасу, вітальня, невелика ванна кімната, кухня, і дві великі кімнати. У вітальні знаходиться сучасний енергоефективний, автоматизований камін з насосом. З вітальні на терасу ведуть подвійні балконні двері. Це рішення дуже зручно не тільки влітку, а й для збільшення життєвого простору навіть в зимовий час. У великій, добре освітленій кухні є величезний стіл, за яким вся сім'я буде збиратися за обідом, а в разі необхідності, вітальня може служити додатковою їдальнею.
З приміщення вітальні можна пройти по сходах на другий поверх, де є своя вітальня і ванна кімната з туалетом, розташування якої не заважає загальної функціональності будинку. На протилежному боці вітальні знаходяться дві затишні спальні. Таке розташування кімнат дуже зручно, особливо для великої родини, коли важливо, щоб все необхідне було на кожному поверсі.
Будівництво цього будинку дозволить обійтися без зайвих витрат. Розташування несучих стін дозволяє поліпшити планування і обзавестися новим інтер'єром, не витрачаючи при цьому додаткових коштів. На першому поверсі є все необхідне для повноцінного сімейного проживання. Також почати будівництво другого поверху можливо при внесенні деяких інвестицій.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 130,9 / 186,0 м²
Площа забудови 114,5 м²
Гараж Ні
Кубатура 408,4 m³
Висота 6,58 m
Кут нахилу даху 32°
Площа даху 188,6 m²
Мінімальні розміри участку ширина 20,08m × довжина 16,88m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту