Житлова площа: 113,2 м²/113,2 м²
Гараж: Так
11100.00 грн.

Перший поверх  113,2 м²

Проект дома Zx17 - план-схема 1


Фасади

Zx17
Проект Zx17 - проект невеликого одноповерхового будинку з двосхилим дахом. Дерев'яні елементи фасаду збагачують його естетичні характеристики і додають шарму.
Біля входу в будинок розташована простора вітальня, в якій є багато місця для розташування гардероба. Хол забезпечує доступ до трьох кімнатах і просторою ванною. Безсумнівно, великою перевагою цього проекту є об'єднання кухні, їдальні і вітальні, що оптично збільшує розмір приміщення. Вітальня і їдальня мають доступ до критої тераси через скляні розсувні двері. Це рішення інтегрує інтер'єр з внутрішнім садом і прикрашає кімнату. Камін у вітальні буде супроводжувати теплі осінні вечори, а простора тераса стане улюбленим місцем для всієї родини.
Проект одноповерхового будинку Zx17 є цікавою пропозицією для тих, хто любить, щоб все простір було організовано на одному рівні. Безсумнівно, все по достоїнству оцінять його функціональне і просторе розташування кімнат. Крім того, через свого невеликого розміру будинок може бути розміщений на невеликій ділянці землі і витрати на його функціонування будуть порівняно невеликі.

Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 113,2 м²
Площа забудови 139,9 м²
Кубатура 310,3 m³
Висота 5,95 m
Кут нахилу даху 28°
Площа даху 170,5 m²
Мінімальні розміри участку шир. 21,84m × довж.16,94m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту