Загальна площа: Z500
Житлова площа: 134,3 /134,3 м²
Гараж: Так
12100.00 грн.

Перший поверх 134,3 м²

Проект будинку Z10 - план-схема 1


Фасади

 

Участок:

Z10

Проект будинку Z10  має прямокутну форму. Нехитра конструкція будівлі збагачується мансардним вікном в їдальні, скляним виступом над входом і терасою. Будинок має підкреслено масивну конструкцію даху і стелю дерев'яної конструкції.

Даний проект також може бути реалізований з подальшим використанням горищної площі, яка складає більше 40м2. Для цього в плануванні передбачені сходи. Внутрішній простір будинку складається з вітальної і спальної зон. Житлове приміщення може бути збільшеним за рахунок критої тераси з каміном, яка може також виконувати функцію вітальні. Кухня може бути ізольованою або поєднаною з їдальнею, що створює цікаве інтер'єрне поєднання. У залежності від її розташування, з вікна видно вхід на ділянку. Будинок також надає безліч допоміжних приміщень, таких як комора, велика кімната для господарських потреб, ванна кімната.

Проект Z10 припаде до смаку всім любителям одноповерхових будівель. Його проста конструкція дозволяє знизити витрати на будівництво. Крім цього, даний проект може бути двоповерховим, за рахунок використання додаткового простору на горищі.


Спецiфiкацiя
Житлова / Загальна площа 134,3 м²
Площа забудови 162,0 м²
Гараж ні
Кут нахилу даху 28°
Площа даху 246,36 m²
Мінімальні розміри участку Ширина 22,88m × Довжина 19,78m

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Доповнення до проекту


Рекомендуемые товары