imageportofolio

Про нас

Будівництво та ремонт

Будівництво – процес, який вимагає великих витрат фінансів, часу та сил. Саме тому цілком логічним є той факт, що найчастіше замовника цікавить питання яким чином можна заощадити на даному процесі? Та не слід забувати, що економія повинна бути розумною, щоб у подальшому «не попасти» у більші капіталовкладення, щоб усунути недоліки занадто фанатичної економії.

Будь-яке будівництво повинно починатися з грамотно виконаного проекту. Для того, щоб гарантувати високу якість виконання робіт на кожним етапі, Компанія Archi-Create пропонує вести проект від початку і до кінця. Суть такого підходу полягає в тому, що крім архітектурного проектування ми пропонуємо послуги з будівництва та реконструкції. По-перше це заощадить Ваш час на пошуки підрядників для проведення будівельних робіт, по-друге позбавляє від сумнівів в їх професіоналізмі. Мрія про життя у затишному будинку - легко стане реальністю із компанією Archi-Create.

Вартість

Вартість будівельно-ремонтних робіт

станом на

2021
рік

Гарантія якості

Ми використовуємо якісні та екологічно чисті будівельні матеріали, що дозволяє нам гарантувати високу якість будівництва. Сучасне технологічне обладнання дозволяє скоротити термін будівельних робіт.