Про нас

Будівництво та ремонт

Будівництво – процес, який вимагає великих витрат фінансів, часу та сил. Саме тому цілком логічним є той факт, що найчастіше замовника цікавить питання яким чином можна заощадити на даному процесі? Та не слід забувати, що економія повинна бути розумною, щоб у подальшому «не попасти» у більші капіталовкладення, щоб усунути недоліки занадто фанатичної економії.

Будь-яке будівництво повинно починатися з грамотно виконаного проекту. Для того, щоб гарантувати високу якість виконання робіт на кожним етапі, Компанія Archi-Create пропонує вести проект від початку і до кінця. Суть такого підходу полягає в тому, що крім архітектурного проектування ми пропонуємо послуги з будівництва та реконструкції. По-перше це заощадить Ваш час на пошуки підрядників для проведення будівельних робіт, по-друге позбавляє від сумнівів в їх професіоналізмі. Мрія про життя у затишному будинку - легко стане реальністю із компанією Archi-Create.

Прайс лист

на будівельні роботи

завантажити...

Вартість ремонту квартири:

Економ…. 100 $/m2
Економ…. 150 $/m2
Стандарт….150 $/m2
Комфорт…. 200 $/m2
Еліт ….. 400+$/m2

Завантажити прайс

Елемент коробки наведення

Hover Box Element

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

111 I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

222I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

imageportofolio